DEVAM EDEN PROJELERİMİZ
AHŞAP İŞLERİNDEKİ SOSYAL VE SPOR ALANI İNŞAATI :

Ahşap işlerinde bulunan spor tesis alanına mini basketbol, voleybol ve futbol sahası yapılması planlanmıştı. Ancak yapılan sanayiğ esnafı ile Yönetim kurulumuzun yaptığı görüşmelerde park olarak yapılması daha uygun olacağı görüşü ortaya çıkmıştır. Kepez Belediyesi ile yapılan görüşmelerde parka dönüştürülmüş ve Ahşap işleri 5022 sokak yanındaki yaklaşık 10 dönümlük alan park olarak yapımı hızla devam etmektedir.


HALI SAHA, HAMAM, SAUNA VE KAFETERYA PROJESİ :

Sitemiz Halı saha yeri 2236 mt2 olduğundan, halı saha alanı olarak küçük kalmaktaydı. Yönetim kurulumuz, Kepez Belediye Başkanlığı ile yaptığı görüşmelerde halı saha alanı yanında bulunan 1900 mt2 zabıta alanını kooperatifimiz adına sosyal alan olarak tahsis edilmesini talep etmiştir. Başkanımızda bu talebi olumlu bulmuş, Akdeniz Sanayi çalışanlarına sosyal amaçlı kullanılmak üzere bu arsayı tahsis etmiştir. Kooperatifimiz idare binasından 50 mt2 alanı zabıta bürosu olarak Kepez belediyesine tahsis etmiştir.

Kooperatifimiz tahsis edilen bu alana, bir halı saha, kafeterya, hamam ve sauna  projesi hazırlatarak ihale çıkarmış ve yap, işlet devret modelliyle İhaleyi Sanayi esnaflarımızdan Cevdet Gürkan almıştır.

Cevdet Gürkan, Halı saha, hamam, sauna, yüzme havuzu, resteurant ve cafe’yi kapsayan sosyal tesis inşat ve inşaatına başlamıştır. İnşaat hızlı bir şekilde şekilde devam etmektedir.


YATILI ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ YAPIMI:

Sitemizde bulunan 8 dönümlük çıraklık okulu alanına Yatılı teknik çıraklık Eğitim merkezi yapımı ile ilgili gerekli girişimler yapılarak, okul yaptırma ve yaşatma derneği kurulmuştur. 16 derslikli ve 200 çırağın yatılı olarak Devlet kontrolünde kalacağı okul inşaatı ile ilgili protokol Sayın Valimiz Alaattin Yüksel, Kepez Kaymakamımız Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Nuri Gülay, Kooperatif Başkanımız Mehmet Öztürk ve Dernek Başkanı Mustafa Şanlı tarafından imzalanmıştır. Protokol imzalanmasına müteakip çalışmalar başlamıştır. Okul inşaatının temel kazısı yapılmış ve inşaatına en kısa sürede başlanacaktır.


ACİL SAĞLIK POLİKLİNİĞİ YAPIMI:

Sitemizde bulunan sağlık ocağı yerine, 112 acil ve meslek hastalıklarını kapsayan acil sağlık merkezi yapımı için yönetim kurulumuz İl özel idare yöneticileri ile görüşmeler sağlık merkezinin temeli Kısa bir süre sonra ihale edilerek Cami batısındaki alanda inşaatına başlanacaktır.[1]
FİRMALAR VİTRİN ALANI
Öztürk Makina
ULUDAĞ OTOGAZ TİC.LTD.ŞTİ.
Mermerchi
İnci Oto Aksesuar
OKTEKSAN DEMİR SAÇ LTD.ŞTİ.
ELEMAN İLANI
Copyright © 2011 - Tüm hakları saklıdır. Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Resmi Web Sitesi.
Küçük Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi, Akdeniz Sanayi Sitesi, 5009 Sokak,
Abdiyavuz Bulvarı No:97 Kepez Antalya
Telefon ( 0.242.221 11 34- 35 ) Fax ( 0.242.221 36 76 )
info@akdenizsanayisitesi.com.tr